تبلیغات
وب سایت گیم باز را صفحه خانگی خود کنید وب سایت گیم باز - Gameopen Blog - ترینر چیست + توضیحات
Cheat , Trainers , Patch , Trailer , Crack , Edit Game , Update Game ,Complete Save


قبل از خرید یا ثبت سفارش مطالب زیر را مطالعه کنید

برای وارد شدن به فروشگاه بر روی بنر زیر کلیک کنید

بخش ویژه بازی های دخترونه و کودکانه

برای وارد شدن به این بخش بر روی اینجا یا بنر زیر کلیک کنید

فروشگاه بازی های مخصوص بانوان

1. اعتماد سازی در بین مشتریان اولین هدف ما در راستای راه اندازی این فروشگاه می باشد , از همین رو میتوانید با ارسال اس ام اس یا تماس با ما ( 09117374733 ) نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان گذاشته یا سوالات خود را مطرح کنید .

2. امکان خرید پستی، یعنی ابتدا محصول مورد نظرتان را سفارش می دهید، سپس آنرا در منزل یا محل کار خود تحویل گرفته و وجه آن را به مامور شرکت پست پرداخت می کنید. (پرداخت وجه پس از دریافت محصول)

3. تمامی سفارشات با چاپ روی دیسک، کاور رنگی، کاور ضد خش و بسته بندی ضد آب و ضربه ارسال می شوند. ضمنا تمامی سفارشات دارای گارانتی کارکرد می باشند و در صورت معیوب بودن، تعویض خواهند شد.

4. تمامی محصولات ارائه شده در فروشگاه، مطابق با لیست ارائه شده در سایت بنیاد ملی بازی های رایانه ای می باشند. برای مشاهده لیست بازی های بنیاد ملی، اینجا کلیک کنید.

      

5. در صورتی که سفارش جعلی یا تقلبی یا سرکاری برای ما ارسال کنید طبق قانون IP شما در اختیار مراجع قانونی برای پیگرد قرار خواهد گرفت و تمام و کمال جریمه این کار از شما دریافت خواهد شد.

6. خریداران محترم دقت کنید بعد از خرید یا ارسال سفارش اعضای خانواده یا دوستان خود را از خرید خود آگاه کنید تا در صورت رسیدن بسته و نبودن شما در منزل یا محل کار آن را تحویل بگیرند .

7. مهم , تمام بازی ها نسخه سالم و اصل و نهایی بوده و پس از تایید و تست برای فروش بر روی وب سایت قرار داده خواهند شد .

8. تمام سفارشات ارسالی بنا به فاصله محل زندگی شما از نمایندگی اصلی فروش ما ,حداقل طی 3 روز و حداکثر طی 6 روز به دستتان خواهد رسید , البته قابل ذکر است در صورتی که سفارش شما به تعطیلی رسمی بخورد , به تعداد روزهای تعطیل , به این روزها افزوده خواهد شد زیرا پست در تعطیلات رسمی کالایی را جابجا نمیکند.

9. هدف ما، کسب رضایت شما و ارائه بهترین کیفیت ممکن در خدمات الکترونیکی می باشد. در این راه، مشتاقانه از نظرات، پیشنهادات و انتقادات شما استقبال می کنیم .

ترینر چیست ؟  برای چه تولید میشود ؟ترینر فایلی جدا از بازیست که برنامه نویس ها برای تقلب در بازی آن را مینویسند ,  ترینر ها یک جور هک به حساب می آیند که قوانین بازی را دور زده , و امکانات غیر قابل دسترس درون بازی را برایتان قابل دسترس میکنند.

هر بازی ترینر مخصوث ورژن خاص خودش را دارد و ترینر هر بازی متفاوت است , برای همین همیشه باید ترینر مخصوص همان بازی را دریافت کنید.دوستان و سروران گرامی لازم دانستم توضیحاتی درباره ترینر هایی که در وب سایت ما برای دانلود قرار میگیرند بدم تا اگر سوالی برایتان پیش آمد دچار سوء تفاهم نشوید .

1. ترینر هایی که کلمه Promo بر رویشان درج شده ترینرهای ابتدایی و آزمایشی هستند که اجرا شدن یا نشدنشان پنجاه پنجاه است , پس در صورتی که ترینری تغییرات نام برده را بر روی بازی اعمال نکرد تعجب نکنید زیرا مشکل از ترینر و کدنویسیش است نه سیستم و بازی شما.

2. بعضی ترینرها توسط آنتی ویروسها متوقف میشوند و ویروس شناخته میشوند , این به این دلیل نیست که ویروس باشند , به دلیل دستورات برنامه نویسی است که برای اعمال تغییر در بازی نوشته شده اند , چون دستورات تخریبی هستند آنتی ویروس آنها را به عنوان ویروس شناسایی میکند , پس در صورت مواجهه با این مشکل فکر نکنید که ما قصد آلوده ساختن سیستم شما را داریم.

3. با بعضی از ترینرها  فایلی با فرمت MSInfo Document هست که به اجرای بهتر ترینر کمک میکند پس این فایل را از پوشه ترینر خود حذف نکنید زیرا حذف آن مساوی است با ایجاد مشکل در عملکرد ترینر .